top of page
Фото автора19school

Многогранники, логарифми, музика, мистецтво. Гадаєте , нічого спільного? Помиляєтесь!

Так помиляєтесь!! І це довели учні 11-Б класу, захищаючи свої дослідницькі проєкти. Впродовж вивчення теми "Логарифмічна функція " з алгебри та "Многогранники" з геометрії учні працювали над вибраними ними проєктами. Так Остапа Мниха, Яну Сидор зацікавила тема логарифмів, зокрема логарифми у музиці, акустиці, в інших галузях життя людини. Його доповідь була блискучою, грунтовною і цікавою. Історією виникнення логарифмів, логарифмами у природі зацікавилась Софія Бойчук.


З геометрії охочих до досліджень виявилось більше.

Тему "Зірчасті многогранники" досліджувала Софія Бойчук.

Многогранники в архітектурі та мистецтві зацікавили Яну Сидор і Катю Вербіцьку. Доповідачі не лише цікаво розповідали про історію вивчення многогранників, про їх види, утворення, про многогранники у мистецтві ( згадали про художника Ешера), архітектурі ( від найдавніших споруд- пірамід -- до сучасних будівель), але й створили модель зірчастого многогранника (Софія Бойчук) і модель єгипетської піраміди Хеопса у масштабі


Цікавим, насиченим був виступ Соломії Кривицької .Тема її дослідження - многогранники. Учні дізналися про многогранники Кельвіна, про історію вивчення многогранників. А також про загадковий об'єкт у формі многогранника з круглим отворами, який зберігається у музеї Бельгії. За словами Гвідо Крімерса, існує кілька версій призначень цього многогранника: символ влади, пристрій для гри, вимірювальний прилад. Достеменно невідомо,тож є простір для досліджень.

А ще у своєму виступі Соломія запропонувала цікаву головоломку, пов'язану із многогранником-додекаедром ( двадцятигранникром).


2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page